top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

RUDNICKI WRACA DO PIASECZNA


MKS Piaseczno sfinalizował kolejny transfer w zimowym okienku. W biało-niebieskich barwach zagra – po siedmioletniej przerwie – wychowanek naszego klubu, Konrad Rudnicki, występujący ostatnio w trzecioligowym KP Starogard Gdański.

 

26-letni napastnik opuścił Piaseczno jeszcze jako junior, w 2013 roku. Popularny „Rudy” trafił wówczas do Sparty Jazgarzew. Następnie grał w Żyrardowiance Żyrardów, Pilicy Białobrzegi, ponownie w Sparcie, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki i wspomnianym KP Starogard Gdański. Na poziomie III ligi rozegrał łącznie 126 spotkań, w których strzelił 30 goli.


Rudnicki oferuje spore możliwości, jeżeli chodzi o przednie formacje. Może grać na „dziewiątce”, na pozycji podwieszonego napastnika, a w zimowych sparingach próbowany był nawet – z niezłym efektem – na skrzydle.

402 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page