top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

SPECJALISTYCZNY TRENING Z A. MODRZEJEWSKIM


Trenujesz piłkę nożną i chciałbyś pogłębić swoją wiedzę na temat ćwiczeń i taktyki? A może interesują Cię kwestie, związane z nowoczesnymi metodami, stosowanymi przez największe kluby? Jeżeli tak, to zapraszamy na treningi funkcjonalne i formacyjne, organizowane przez MKS Piaseczno. Zaznaczamy jednak, że liczba miejsc jest ograniczona!

 

Trening funkcjonalny to – w dużym skrócie – rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez jednoczesnego rozbudowywania masy mięśniowej. Polega on na powtarzaniu naturalnych ruchów, które wykonujemy każdego dnia przy zwykłych czynnościach, ale w dużo szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami. Dzięki temu rodzajowi treningu poszczególne grupy mięśniowe współpracują ze sobą, a my zwiększamy przy okazji naszą koordynację i gibkość. Szybkie tempo ćwiczeń zwiększa zaś ogólną wydajność organizmu i poprawia krążenie krwi.

Trening formacyjny obejmuje z kolei ćwiczenia techniczno-taktyczne, specyficzne dla danej formacji na boisku – zarówno podczas ataku, jak i w defensywie. Dzięki niewielkim grupom, zawodnikom (lub szkoleniowcom) dużo łatwiej będzie przyswoić niezbędną wiedzę, a indywidualne podejście do każdego uczestnika pozwoli szybciej wychwycić błędy i wpoić prawidłowe zachowania na boisku.

W zajęciach będzie mógł uczestniczyć każdy, zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Zajęcia będą odbywały się w listopadzie i grudniu. Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc jest ograniczona!

Treningi poprowadzi Arkadiusz Modrzejewski, szkoleniowiec MKS-u Piaseczno. Zapisy u trenera Jarosława Ludwiniaka pod numerem telefonu 501-169-543.

211 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page