top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

SUCHANEK PIERWSZYM TRANSFEREM MKS-U


Wyjątkowo mocnym akcentem rozpoczął zimowe okienko transferowe czwartoligowy MKS Piaseczno. Nowym zawodnikiem biało-niebieskich został skrzydłowy/ napastnik Michał Suchanek, który w rundzie jesiennej zaliczył dziesięć występów w drugoligowym Zniczu Pruszków.

 

– Cieszę się, że Piaseczno się do mnie odezwało. Bardzo mi się ten projekt spodobał, uwierzyłem w wizję klubu i w to, co tu się zaczyna dziać. Mam nadzieję, że będę wartością dodaną dla drużyny i pomogę w realizacji celów, czy to w tym sezonie, czy w przyszłym. Wychowałem się, można powiedzieć, w Piasecznie. Mieszkałem wiele lat w okolicy, w Nowej Iwicznej, przychodziłem wcześniej na mecze Piaseczna, także jakiś sentyment pozostał i na pewno miało to jakiś wpływ na moją decyzję. Znałem też wcześniej trenera Arkadiusza Modrzejewskiego z młodzieżowych kadr Mazowsza, więc postać trenera również odegrała rolę w mojej decyzji – powiedział Suchanek.

23-letni zawodnik jest wychowankiem warszawskiej Legii. W karierze występował również w Chojniczance Chojnice, Górniku Łęczna, Radomiaku Radom i Stomilu Olsztyn.

147 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page