top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

WYCHOWANKOWIE PIASECZNA W EKSTRAKLASIE


Patryk Czarnowski i Igor Korczakowski, wychowankowie Piaseczna, awansowali ze swoimi obecnymi klubami do PKO Bank Polski Ekstraklasy!

 

„Czarny”, grający w biało-niebieskich barwach od 2011 do 2014 roku, uzyskał promocję z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, z którą w minionych rozgrywkach zajął 2. miejsce w Fortuna I lidze. Nasz były zawodnik wystąpił łącznie w 17 meczach, w których strzelił dwa gole (z Puszczą Niepołomice i GKS-em Tychy).


Popularny „Kurczak”, który w Piasecznie grał od 2012 do 2014, a następnie od 2015 do 2017 roku, awansował do ekstraklasy po barażach, w których jego Górnik Łęczna ograł najpierw GKS Tychy, a następnie, w decydującym starciu, Łódzki Klub Sportowy. Sam Korczakowski nie może jednak zaliczyć minionego sezonu do udanych. Pomocnik zmagał się z kontuzjami, przez co na boisku w meczu ligowym pojawił się tylko raz, w pierwszej kolejce, przeciwko GKS-owi Bełchatów.


Gratulujemy!

861 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page