top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

ZIMOWE RUCHY TRANSFEROWE PIASECZNA


Trzech nowych zawodników zobaczymy w rundzie wiosennej w barwach czwartoligowego MKS-u Piaseczno. W drużynie Biało-Niebieskich zagrają: bramkarz Jakub Stefaniak, boczny obrońca/ pomocnik Tymoteusz Barwiński i pomocnik Konrad Szałek (na zdj.). Z zespołem pożegnali się zaś: bramkarz Michał Olczak, pomocnik Sebastian Szczepaniak i napastnik Mateusz Olszak.

 

Jakub Stefaniak to 22-letni bramkarz, występujący ostatnio w Legionovii. W piłkarskim CV ma występy na poziomie II ligi. Kończący za kilka dni 19 lat Tymoteusz Barwiński to wieloletni kapitan rocznika 2002 warszawskiego Legionu, w którym grał głównie w drugiej linii. W zimowych sparingach MKS-u sprawdzany był przede wszystkim na boku obrony. Trzecim nabytkiem Biało-Niebieskich jest Konrad Szałek, młodzieżowiec, który ostatnio również grał w Legionie Warszawa. Populany „Szałi” w przeszłości występował także w Varsovii, Legii Warszawa i Elanie Toruń.

Z zespołem pożegnają się natomiast Michał Olczak, który zdecydował się na powrót do Ursusa, Sebastian Szczepaniak, który wrócił do Mazura Karczew, a także Mateusz Olszak, który jest bliski przenosin do jednego z czwartoligowych klubów.

Olczakowi, Szczepaniakowi i Olszakowi dziękujemy za grę w barwach Piaseczna i życzymy powodzenia w dalszej karierze, zaś nowym nabytkom naszego klubu życzymy powodzenia na czwartoligowych boiskach!

662 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page