top of page
  • Zdjęcie autoraajacied

ZMIANY W ZARZĄDZIE MKS-U


Jacek Krupnik (prezes), Jarosław Ludwiniak (wiceprezes do spraw sportowych), Waldemar Elert (wiceprezes do spraw finansowych) oraz Daniel Barcicki (koordynator pionu młodzieżowego) i Karol Kocyk znaleźli się w nowym zarządzie MKS-u Piaseczno.

 

12 czerwca odbyło się walne zebranie członków stowarzyszenia MKS Piaseczno. Po zatwierdzeniu sprawozdania finansowego za rok 2018 i udzieleniu absolutorium zarządowi, wybrano nowe władze klubu. Z kandydowania do zarządu zrezygnowali dwaj jego dotychczasowi członkowie, Robert Iwanek i Bartosz Kobza. W ich miejsce powołani zostali Waldemar Elert (25 głosów za, 1 wstrzymujący się), który od 25 lat zajmuje się finansami, z czego od 20 na dyrektorskich stanowiskach (pracował między innymi w Hondzie i Samsungu), Daniel Barcicki (25 za, 1 wstrzymujący się), który będzie odpowiadał za pion młodzieżowy w klubie, a także Karol Kocyk (24 za, 1 wstrzymujący się, 1 przeciwny), dzięki któremu skład zarządu powiększył się z dotychczasowych czterech do pięciu osób. W zarządzie znaleźli się również – na dotychczasowych stanowiskach – prezes Jacek Krupnik (26 głosów za) oraz Jarosław Ludwiniak (24 za, 2 wstrzymujące się), wiceprezes do spraw sportowych.

Robert Iwanek, dotychczasowy członek zarządu, znalazł się natomiast w Komisji Rewizyjnej (26 głosów za), w której zasiądą także Piotr Czachowski (25 głosów za, 1 wstrzymujący się) i Maciej Orczykowski (24 za, 2 wstrzymujące się).

Dziękujemy za pracę poprzedniemu zarządowi, gratulujemy nowym członkom i życzymy im samych sukcesów w prowadzeniu klubu!

895 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page