top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

AWANS ROCZNIKA 2006


Zawodnicy trenera Adama Krzyżanowskiego wysoko zwyciężyli w ostatnim meczu rundy jesiennej i zapewnili sobie awans na szczebel wojewódzki. Brawo!

 

W poprzednią sobotę młodzi piłkarze z rocznika 2006 rozegrali w Piasecznie mecz przeciwko ekipie KS Promyk Nowa Sucha. Spotkanie zakończyło się efektowną wygraną piasecznian.


Już w 24 minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Łokietek, któremu asystował Jakub Hołodniak. Zaledwie 2 minuty później mieliśmy 2:0, a autorem gola z rzutu karnego był dogrywający w poprzedniej akcji Hołodniak. Ataki Piaseczna nie ustawały – w 34 minucie na 3:0 podwyższył Antoni Kęsik (asysta Maksymiliana Pałdyny), a nieco później bramkę do szatni dołożył Olivier Pogorzelski (asysta Jakuba Hołodniaka). Na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 4:0 dla MKS-u.


W drugiej połowie także padło sporo bramek dla Piaseczna. 10 minut po gwizdku sędziego podanie Pogorzelskiego wykorzystał Hołodniak. Następnie na 6:0 znów strzelił Pogorzelski (asysta Jakuba Jarzębińskiego). Wynik meczu na 7:0 ustalił w końcówce starcia asystujący wcześniej Kuba Jarzębiński (ostatnie podanie autorstwa Dominika Berlińskiego).


Dzięki zwycięstwu rocznik 2006 zapewnił sobie zwycięstwo w I lidze okręgowej juniorów młodszych i po półrocznej przerwie wraca na poziom wojewódzki. Brawo!


Zdjęcie: Paweł Bednarczyk

188 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page