top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

FAJNA GRA I EMOCJE

Zaktualizowano: 26 gru 2021


To były bardzo udane zawody. Gracze z rocznika 2010 wrócili z Warki z medalami.

 

Młodzi piłkarze z rocznika 2010 bardzo pracowicie spędzili okres przedświąteczny. 18 grudnia w Hali CeSiR w Warce zespół wystąpił w futsalowym XII Memoriale im. Daniela Malinowskiego. Turniej ma na celu uczczenie pamięci tragicznie zmarłego w 2010 roku byłego zawodnika Legionu Głowaczów oraz Klubu Sportowego Warka. W zawodach wzięli udział również zawodnicy: Energii Kozienice, Drogowca Jedlińsk, FC Mundialito, GKS Chynów, Mazowsza Grójec oraz gospodarzy, KS Warka.


Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Piaseczno rywalizowało w grupie A, mierząc się z Energią, Mazowszem i Drogowcem. "Biało-Niebiescy" wygrali swoją grupę i w półfinale trafili na GKS Chynów, który okazał się minimalnie lepszy, zwyciężając 1:0. W meczu o trzecie miejsce MKS zagrał z Warką. Ekipa 2010 zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i sięgnęła po brązowe medale.


– Mnóstwo grania w piłkę, niby taką samą, a jednak zupełnie inną i bramki też nie takie jak zawsze, więc i trafić do nich nie było łatwo, ale była fajna gra, emocje i przednia zabawa – powiedział trener rocznika 2010 Jarosław Ludwiniak.


Dzień później rocznik 2010 uczestniczył w Festiwalu Gier na warszawskim Bemowie. Obie imprezy charakteryzował wysoki poziom sportowy oraz organizacyjny.


85 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page