top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

LIDERZY IM NIESTRASZNI


W zeszłym tygodniu zarówno seniorzy, jak i juniorzy pokazali, że są w stanie pokonać najlepsze zespoły w lidze.

 

Weekend majowy był dla naszych zawodników pełen bardzo ciekawych, ale jednocześnie trudnych spotkań, gdyż musieli się oni zmierzyć z najlepszymi obecnie drużynami ligi. Zadanie zostało wykonane w 100 procentach.


Seniorzy MKS Piaseczno w znakomitym stylu pokonali 3:0 drugą w stawce Victorię Sulejówek, a tuż po nich swoje spotkanie rozgrywały A-klasowe rezerwy. Ich rywalem był lider tabeli Ursus II Warszawa. „Dwójka” Piaseczna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i sięgnęła po 3 punkty.


Jako pierwszy strzelanie na bocznym boisku Stadionu Miejskiego rozpoczął Bartosz Arak. Ursus wyrównał w 20 minucie, aczkolwiek jeszcze przed przerwą gola na 2:1 zdobył Bartosz Orłowski. W drugiej połowie MKS dalej przeważał, efektem czego były kolejne dwie bramki – Łukasza Krupnika oraz Kacpra Prusińskiego. Starcie zakończyło się wynikiem 4:1.


Na uwagę zasługują występy drużyn z akademii. Rocznik 2006 podejmował u siebie MKP Pogoń Siedlce, również lidera tabeli. Co prawda będący w nieco okrojonym składzie podopieczni trenera Adama Krzyżanowskiego schodzili do szatni przy wyniku 0:1, ale w drugiej połowie zespół wykazał się ogromną wolą walki i zademonstrował duże umiejętności. W 63 minucie spotkania do remisu doprowadził z rzutu karnego Jakub Hołodniak, a chwilę później gola, który ostatecznie dał nam zwycięstwo, zdobył Antoni Kęsik.


Duże słowa uznania należą się także zespołowi 2007. Zawodnicy trenera Karola Kocyka zmierzyli się z niepokonaną do tej pory Deltą Warszawa, która od 5 meczów zajmowała fotel lidera. Tutaj, podobnie jak w przypadku spotkania rocznika 2006, to rywale jako pierwsi strzelili bramkę, a wygraną zapewniły nam 2 gole zdobyte w krótkim przedziale czasowym – autorami trafień: Szymon Turczyn i Mateusz Pająk.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page