top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

KOLEJNI NOWI ZAWODNICY


Witamy serdecznie w drużynie!!!

 

Czwartym piłkarzem transferowanym latem przez MKS Piaseczno jest urodzony w 2002 roku KAMIL SZABŁOWSKI. Przez ostatnie trzy sezony zawodnik reprezentował barwy KS Raszyn. "Szabla" to ofensywnie grający, bardzo szybki skrzydłowy. W ostatnim sezonie dla swojego poprzedniego klubu zdobył w rozgrywkach IV ligi 8 goli. Szabłowski jest wychowankiem ursynowskiego SEMP-a, skąd w latach juniorskich trafił do Legii.


Następnie nasz zespół przed sezonem 2023/24 zasilił młodzieżowiec MACIEJ KURPIEL grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Zawodnik urodzony w 2005 roku przez ostatnie dwa lata grał dla warszawskiego Drukarza.


Maciek korzystnie prezentuje się w grach kontrolnych. W meczu z Tygrysem Huta Mińska zdobył bramkę, ustalając wynik na 2:0. Natomiast w ostatnim starciu z KTS Weszło popisał się piękną asystą przy golu na 3:0.


Panowie, witamy w zespole i życzymy samych udanych występów w barwach Piaseczna!!!

1000 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page