PRZECIWNIK Z AWANSEM

Zaktualizowano: 3 sie 2023

W ostatnim meczu IV ligi gospodarze okazali się lepsi i rzutem na taśmę wywalczyli awans do wyższej ligi. Gratulujemy rywalom z Sulejówka.

W sobotę 17 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie IV ligi, w którym nasi seniorzy zmierzyli się na wyjeździe z Victorią Sulejówek. Rywale, aby dogonić Mazovię Mińsk Mazowiecki, potrzebowali zwycięstwa i ostatecznie to oni cieszyli się po końcowym gwizdku sędziego.

Przeciwnicy lepiej zaczęli starcie, już w 3. minucie meczu wychodząc na prowadzenie po bramce Marcina Kozłowskiego. Kwadrans później było 2:0, gdy do siatki trafił Stanisław Ławcewicz-Musialik. Goście nie dali sobie strzelić gola i na koniec meczu cieszyli się z awansu. Nasz zespół zakończył zaś rozgrywki na 6. pozycji.

Na uwagę zasługuje debiut Oliviera Pogorzelskiego, który pojawił się na murawie w 87. minucie starcia. Zawodnik grający na co dzień w roczniku 2006 zaliczył kilka udanych kontaktów z piłką i na dobre zapoznał się z atmosferą szatni oraz futbolu seniorskiego.