top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Z URSUSA DO PIASECZNA


Rozpoczynamy transfery! Naszymi nowymi piłkarzami zostali Mateusz Muszyński oraz Filip Dziełak.

 

Pierwszym zawodnikiem, który dołącza do naszej drużyny seniorów w letnim okienku transferowym jest MATEUSZ MUSZYŃSKI. Piłkarz z rocznika 1994, który w przeszłości występował w barwach Polonii Warszawa w Młodej Ekstraklasie oraz w II Lidze jako gracz Znicza Pruszków, przechodzi do nas z Ursusa Warszawa. W zeszłym sezonie III Ligi napastnik zanotował 34 występy i strzelił 8 goli.


Miło nam również poinformować, że wraz z Mateuszem Muszyńskim do naszej drużyny dołączył jego kolega z Ursusa FILIP DZIEŁAK. 22-letni pomocnik, były zawodnik juniorów Znicza Pruszków, w minionym sezonie III Ligi zaliczył 33 występy, w których udało mu się zdobyć 6 bramek. Ogółem przez 6 sezonów rozegrał w warszawskim zespole 143 mecze na tym szczeblu rozgrywek i strzelił 19 goli. Filip był nominowany do najlepszej jedenastki zakończonej edycji III Ligi w gronie wyróżniających się skrzydłowych.


Panowie, witamy serdecznie w drużynie!

Zdjęcie: www.dumastolicy.pl / Mich@u

367 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page