top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

NA DRUGIM MIEJSCU W POLSCE


Zawodnicy rocznika 2013 w znakomitym stylu weszli do finału turnieju w Licheniu, pokonując najlepsze drużyny w kraju.

 

W weekend 15-16 października w Licheniu odbył się wielki turniej rocznika 2013. Na zawodach pojawiły się między innymi juniorskie drużyny klubów z PKO BP Ekstraklasy.


Pierwszego dnia zawodów MKS Piaseczno rywalizował w grupie z takimi ekipami jak: Wisła Kraków, ŁKS Łódź, MABO Piotrków Trybunalski, Karpaty Lwów, Śląsk Wrocław, Beniaminek Radom oraz Football Arena Szczecin. Podopieczni trenera Emila Wrażenia zakończyli zmagania na 2. miejscu, tuż za Wisłą, którą pokonali 2:0. Razem z zespołem spod Wawelu MKS awansował do grupy Champions, czyli najlepszej 12 w kraju!


Niedziela to już mecze przeciwko: Górnikowi Zabrze, Barca Academy, Jaguarowi Gdańsk, Radomiakowi Radom i Lechowi Poznań. Drużyna 2013 nie przegrała ani jednego spotkania i w znakomitym stylu weszła do ścisłego finału, w którym po niesamowitym pojedynku minimalnie uległa 0:1 Rakowowi Częstochowa.


Na zakończenie trzeba dodać, że nasz zawodnik Jędrek Magiera został wybrany do najlepszej 7 turnieju.


Gratulacje dla rocznika 2013!


Zdjęcie: pro-turnieje.pl/


89 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page