top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ODZNACZENI SREBRNYM CERTYFIKATEM


Certyfikat PZPN stanowi gwarancję najwyższej jakości szkolenia dzieci i młodzieży. Gratulacje i podziękowania dla całego sztabu szkoleniowego MKS Piaseczno.

 

We wtorek 10 maja w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące Certyfikatów PZPN w II i III cyklu. MKS Piaseczno reprezentowali na nim: Trener Arkadiusz Modrzejewski oraz Pan Artur Maicki. Podczas wydarzenia, w ramach którego między innymi omówiono nowe założenia Polskiego Związku Piłki Nożnej w edukacji trenerów, oficjalnie wręczono naszej Akademii Srebrny Certyfikat.


– Odznaczenie Certyfikatem PZPN jest potwierdzeniem najwyższych standardów i jakości, które towarzyszą Państwa codziennej pracy. Znaleźli się Państwo w gronie szkółek najlepiej przygotowanych kadrowo, merytorycznie oraz infrastrukturalnie do kształtowania i wychowywania młodych piłkarzy i piłkarek, a także wytyczania im ścieżki do profesjonalnego futbolu – czytamy w liście gratulacyjnym podpisanym przez Prezesa PZPN Cezarego Kuleszę oraz p.o. Sekretarza Generalnego PZPN Łukasza Wachowskiego. – Doświadczeni dwoma latami prowadzenia projektu, stale go rozwijamy, wprowadzając pewne korekty, które mają przełożyć się na podniesienie jakości szkolenia piłkarskiego w naszym kraju, a w dłuższej perspektywie pozytywnie wpłynąć na poziom polskich piłkarek, piłkarzy, klubów i wreszcie reprezentacji. Wszelkie wymagania stawiane przed podmiotami ubiegającymi się o przyjęcie do programu powstały właśnie w tym celu. Jesteśmy pełni uznania, że im Państwo sprostali.


Trzeba zauważyć, że w całym powiecie piaseczyńskim jedynie 3 kluby otrzymały Certyfikat (2 srebrne gwiazdki i 1 brązowa). Srebrnych gwiazdek zaś na całym Mazowszu jest 10, a łącznie w całym kraju 119.


Jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla całego sztabu szkoleniowego MKS Piaseczno!

201 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page