top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

OGROMNY SUKCES ROCZNIKA 2013


Podopieczni trenera Emila Wrażenia zajęli 2. miejsce w silnie obsadzonym turnieju Pro Future Cup. Udało im się dwukrotnie pokonać zwycięzców zawodów – Raków Częstochowa.

 

W miniony weekend w Warszawie odbył się turniej Pro Future Cup dla rocznika 2013. W wydarzeniu uczestniczyło 12 bardzo dobrych zespołów z całej Polski: Barca Academy, Arka Gdynia, AKS SMS Łódź, GKS Bełchatów, Raków Częstochowa, Ursus Warszawa, Radomiak Radom, Widzew Łódź, Talent Białystok, Wisła Płock, BVB WBS Warszawa oraz nasza drużyna, która rozegrała świetne zawody.


W fazie grupowej MKS wygrał 3:1 z Ursusem, uległ 0:1 Radomiakowi i pokonał 2:1 Raków. Następnie mecze toczyły się w dwóch grupach – Lidze Mistrzów i Lidze Europy. W pierwszej z nich gracze z Piaseczna okazali się lepsi od Arki Gdynia (2:0), Rakowa (2:1) i Talentu Białystok (1:0), podzielili się punktami z Widzewem (2:2) i przegrali z Barca Academy (0:2). 10 punktów sprawiło, że zespół zajął 2. miejsce, tracąc 2 oczka do triumfatora, którym okazał się być Raków Częstochowa.


Na uwagę zasługuje fakt, że najlepszym bramkarzem zawodów został nasz golkiper Antek. Brawa dla rocznika 2013!


Nie był to koniec piłkarskich wydarzeń tego weekendu. Na naszych obiektach gościliśmy również zespoły: Perełki Puławy, Nadstal Krzaki Czaplinkowskie oraz FC Bobrowiec. W sumie w ten weekend zagrało blisko 40 zawodników.

217 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page