top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

POKAZ TRENINGU INDYWIDUALNEGO


Już w najbliższy wtorek o godzinie 18.30 będzie się można przekonać o zaletach treningu kognitywnego z wykorzystaniem technologii VR. Zapraszamy!

 

Trening w technologii VR to najnowocześniejsza metoda szkolenia piłkarzy, stosowana w najlepszych akademiach piłkarskich. Od dziś dostępna również w Polsce.


„Badania pokazują, że ćwiczenia kognitywne poprawiają wydajność wytrzymałościową i zmniejszają wpływ zmęczenia psychicznego na sposób, w jaki piłkarze podejmują ważne decyzje, które mogą pomóc w wygrywaniu meczów” – Christopher Ring, profesor psychologii, University of Birmingham.


Już w najbliższy wtorek o godzinie 18.30 będzie się można przekonać o zaletach treningu kognitywnego z wykorzystaniem technologii VR. Wraz z MKS Piaseczno zapraszamy wszystkich zawodników, trenerów, rodziców, media i innych zainteresowanych na pokaz treningu metodą BrainStar.

67 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page