top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ROCZNIK 2006 DALEJ WYGRYWA


Podopieczni trenera Adama Krzyżanowskiego, którzy awansowali do ligi wojewódzkiej, w każdym meczu pokazują duże umiejętności. Oby tak dalej!

 

W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 zawodnicy rocznika 2006 MKS Piaseczno odnieśli duży sukces, w efektownym stylu wygrywając rozgrywki ligi okręgowej juniorów i awansując na szczebel wojewódzki. Wiosną nasi młodzi zawodnicy podtrzymują dobrą formę.


Początki nie były proste – w inauguracyjnym spotkaniu MKS Piaseczno zremisował 2:2 z Żyrardowianką Żyrardów. Nasi piłkarze pokazali, że zawsze walczą do końca i byli w stanie odrobić dwubramkową stratę (bramki dla Piaseczna: Filip Kondej i Jakub Hołodniak). Następnie odbył się szalony mecz z juniorami przedstawiciela Ekstraklasy, Radomiakiem Radom, w którym ostatnie minuty dostarczyły kibicom emocji na najwyższym poziomie – w 86 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, ale ostatecznie to MKS, dzięki bramkom Kuby Hołodniaka i Igora Sacharczuka, zwyciężył 2:1. O wygranej zadecydowały cechy mentalne, zespołowość oraz dobra gra w obronie na przestrzeni całego spotkania.


W kwietniu piasecznianie wygrali kolejny mecz, choć starcie z Promnikiem Gończyce nie należało do ich najlepszych spotkań. Wygraną 1:0 (gol Igora Sacharczuka) zapewniła akcja przeprowadzona w pierwszym kwadransie spotkania. To nie był koniec dobrej passy, w zeszłym tygodniu rocznik 2006 sięgnął po kolejne ważne punkty.


W sobotę na Stadionie Miejskim w Piasecznie zameldował się Ursus Warszawa, jeden z faworytów rozgrywek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla podopiecznych trenera Adama Krzyżanowskiego (bramki: Jakub Hołodniak i Dominik Berliński). Po przerwie silny przeciwnik doprowadził do wyrównania, ale w doliczonym czasie gry wspaniałe zwycięstwo 3:2 dał MKS-owi drugi gol Hołodniaka.


Po 4 pierwszych meczach rundy wiosennej nasz rocznik 2006 z 10 punktami na koncie zajmuje drugą pozycję w ligowej tabeli, tracąc 2 punkty do liderującej Pogoni Siedlce. W niedzielę 24 kwietnia o godzinie 11:00 w Nadarzynie MKS Piaseczno zmierzy się z Gwardią Warszawa.


Fot. Pani Daria Szymańska

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page