top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ROCZNIK 2009: NIEPOKONANI


Piłkarze z rocznika 2009 w minionych rozgrywkach odnieśli łącznie 9 zwycięstw i zanotowali 1 remis. Drużyna wywalczyła w barażach awans do I Warszawskiej Ligi Trampkarzy Młodszych.

 

MKS Piaseczno 2009 zmagania w III lidze okręgowej rozpoczął od domowej wygranej 4:0 z Klubem SNU Warszawa. Kilka dni później nasi zawodnicy zwyciężyli 9:0 z WBS Warszawa, a następnie 8:0 z zespołem GKS Chynów. W 4. kolejce MKS pokonał na własnym boisku 4:3 STF Champion II.


W maju gracze z Piaseczna wygrali 3:1 z Juventus Academy Warszawa i kolejny raz okazali się lepsi od Chynowa – mecz na Stadionie Miejskim w Piasecznie zakończył się wynikiem 3:1. Kolejnym zwycięstwem był rewanż z Klubem SNU (6:1 na wyjeździe) oraz triumf 4:1 u siebie z WBS Warszawa. W przedostatniej kolejce ekipa 2009 wygrała 10:1 z Championem, a w ostatnim meczu ligi podzieliła się punktami z Juventusem, remisując 2:2.


Ogólny bilans MKS-u w rozgrywkach to 28 punktów w 10 meczach, najwięcej strzelonych goli w lidze (53) i najmniej straconych (10).


W barażach o awans do I Warszawskiej Ligi Trampkarzy Młodszych MKS zmierzył się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. W pierwszym starciu nasi piłkarze do przerwy prowadzili 5:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3. Rewanż na boisku w Ożarowie korzystniej rozpoczęli rywale, ale gracze MKS-u walczyli do samego końca i starcie zakończyło się wynikiem 3:2 (7:6 dla Piaseczna w dwumeczu).


– Dziękuje wszystkim zawodnikom za ogrom pracy włożony na treningach oraz serducho pozostawione na każdym meczu. Do zobaczenia na boisku – powiedział trener Roman Świerlikowski, któremu pragniemy serdecznie podziękować za wszystkie lata spędzone z chłopakami i życzymy dalszych sukcesów w pracy trenerskiej.


Brawa za awans i znakomitą postawę przez cały sezon!

326 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page