top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ROCZNIK 2013: AMBITNI I ZDOLNI


Nabór do drużyny wciąż jest otwarty – zapraszamy!

 

W minionym tygodniu drużyny z rocznika 2013 prowadzone przez trenera Emila Wrażenia zaprezentowały się w rozgrywkach ligowych. I-ligowa ekipa zmierzyła się na wyjeździe z Irzykiem Warszawa, II-ligowy skład zagrał w Piasecznie z ekipą FC Lesznowola, a nasi IV-ligowcy rozegrali spotkanie na boisku rywala z Jednością Żabieniec. Młodzi zawodnicy czynią systematyczne postępy.


– Rocznik 2013 to bardzo liczna grupa zdolnych i ambitnych chłopców. Obecnie w kadrze zespołu mamy 48 małych piłkarzy. Trenujemy z podziałem na mniejsze grupy, według poziomu umiejętności. Tak, aby dać każdemu dziecku odpowiednie warunki do rozwoju. Po przerwie wakacyjnej doszło kilkunastu nowych zawodników, którzy w dłuższej perspektywie czasu mogą znacząco podnieść rywalizację w drużynie – mówi Emil Wrażeń, trener rocznika – Możliwość obserwowania rozwoju tych małych piłkarzy to czysta przyjemność.


Nabór do drużyny w dalszym ciągu jest otwarty – zapraszamy do kontaktu.

53 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page