top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

TRENINGI MENTALNE


Prosimy o informację zwrotną do trenerów, czy jesteście Państwo zainteresowani zajęciami z treningów mentalnych.

 

Szanowni Państwo,


odpowiadając na Państwa sugestie po naszych spotkaniach, prosimy o informację zwrotną do trenerów, czy jesteście zainteresowani zajęciami z treningów mentalnych prowadzonych dodatkowo w panelach po około 45 minut dwa razy w miesiącu, przed lub po treningu zawodników. Poniżej informacja o trenerze, który będzie prowadził te zajęcia.


***


Rodzicu!


Czy chcesz, aby Twój piłkarz osiągnął sukces w piłce, jak również w życiu prywatnym bez negatywnych emocji i frustracji?


Zapraszam Cię do treningu mentalnego, który poprowadzę dla drużyny Twojego młodego piłkarza. Właśnie ten trening doprowadził mnie do Reprezentacji Polski U-17, w której byłem trenerem mentalnym i z którą awansowaliśmy do gry w długo oczekiwanych Mistrzostwach Europy, a tego nikt się nie spodziewał. Aktualnie jestem trenerem w sztabie Reprezentacji Polski U-15 i trening mentalny jest podstawowym elementem naszych zgrupowań.


Poprzez odpowiednio dobrane narzędzia treningu mentalnego, wspólnie rozwiniemy umiejętności piłkarskie oraz mentalne młodego zawodnika, a to oznacza, że ułatwi i uprzyjemni to start w dorosłe życie.


Tak jak można trenować pamięć czy technikę piłkarską, tak można również trenować:


– skuteczną realizację własnych celów

– panowanie nad swoimi emocjami

– efektywną komunikację

– motywację

– koncentrację

– pewność siebie

– budowanie nowych użytecznych nawyków

– radzenie sobie z wyzwaniami dnia codziennego


Od czego Twój champion powinien zacząć?


Świadoma i usystematyzowana praca przynosi zawsze zdecydowanie większe korzyści, zarówno na boisku, jak i w życiu zawodnika.


Jeśli ja osiągnąłem w tej dziedzinie tak wiele, to zacznij zdawać sobie sprawę, ile może osiągnąć Twoje dziecko w trakcie współpracy ze mną.


Jeżeli jesteś w stanie zainwestować mniej niż wartość małej puszki coca-coli dziennie w swojego piłkarza, to zapraszam do świadomego rozwoju pełni Jego potencjału.

237 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page