top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYGRANA W MEMORIALE WŁADYSŁAWA KRAMCZYKA


Zawodnicy rocznika 2011 pokonali w finale graczy Jastrzębia Głowaczów.

 

W minioną niedzielę odbył się X Memoriał im. Władysława Kramczyka – zmarłego w 2011 roku działacza sportowego, wieloletniego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, wielokrotnie odznaczanego przez różne instytucje. Turniej rozgrywany jest co roku, a funkcję gospodarza zawsze pełni inne miasto. Tym razem wydarzenie miało miejsce w Pionkach.


W Pionkowskiej hali pojawiło się 10 zespołów dzieci z rocznika 2011, w tym również prowadzeni przez trenera Adriana Szewczyka reprezentanci MKS Piaseczno, którzy zaprezentowali najwyższą formę ze wszystkich ekip obecnych na zawodach. Nasi młodzi piłkarze trafili do grupy B wraz z takimi klubami jak: Młodzik Radom, Wisła Płock, Gryfia Mirów oraz Broń Radom. MKS wygrał wszystkie swoje spotkania, zajmując pierwszą pozycję w tabeli: 1:0 z Młodzikiem, 2:1 z Wisłą, 7:0 z Gryfią i 4:1 przeciwko Broni. W finale zawodnicy z Piaseczna zwyciężyli 3:0 z najlepszym z grupy A Jastrzębiem Głowaczów. Należy również dodać, że królem strzelców turnieju został nasz zawodnik Bartosz Gajecki.


Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników!


WYNIKI:


MKS Piaseczno - Młodzik Radom 1:0 Bramka: Chałupka


MKS Piaseczno - Wisła Płock 2:1 Bramki: Kamusiński, Gajecki


MKS Piaseczno - Gryfia Mirów 7:0 Bramki: Gajecki x2, Chodzyński x2, Chałupka, Łapczyński, Kamusiński


MKS Piaseczno - Broń Radom 4:1 Bramki: Kamusiński, Gajecki, Chałupka (karny), Miśkiewicz


MKS Piaseczno - UKS Jastrząb Głowaczów 3:0 Bramki: Gajecki x2, Chałupka


Fot. Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

121 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page