top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZBIÓRKA DLA UKRAINY


Wspieramy mieszkańców Ukrainy!

 

Zachęcamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez nas zbiórce potrzebnych rzeczy dla mieszkańców Ukrainy.


Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 17:30-21:00 do biura Klubu można przynosić: wodę w zgrzewkach, jedzenie (suchy prowiant, puszki, dania instant, jedzenie dla dzieci, mleko, płatki śniadaniowe, batony energetyczne itp.), bandaże, opaski uciskowe, plastry opatrunkowe, leki (hemostatyczne, przeciwbólowe, przeciw grypie), środki antyseptyczne, maści, zestawy wyposażenia medycznego, koce, poduszki, karimaty, śpiwory, szczotki i pasty do zębów, środki do higieny, płyny, proszki do prania, mydła, pieluchy dla dzieci i dorosłych, mokre chusteczki, ręczniki papierowe, powerbanki, baterie, latarki, świece, zapałki, zapalniczki, sztućce jednorazowe (najlepiej biodegradowalne) silikonowe lub plastikowe.


Ponadto nasi trenerzy przeprowadzą w swoich rocznikach zbiórkę pieniędzy skierowaną do zawodników i ich rodzin, znajomych, która trafi do zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej na portalu siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina. Zachęcamy do hojności.


Pomagajmy!


146 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page