top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

3 PUNKTY NA TRUDNYM TERENIE


Wyjazd do Karczewa zakończył się dwubramkową wygraną naszego zespołu. Brawo!

 

W starciu z Mazurem Karczew obie drużyny tworzyły sobie dogodne sytuacje bramkowe. W 15. minucie groźny strzał oddał Gracjan Konopski, jednak golkiper gospodarzy był na posterunku. Po zmianie stron najwięcej działo się w końcówce. W 83. minucie gola dla naszej ekipy strzelił Sebastian Folwarski. MKS poszedł za ciosem – w doliczonym czasie gry wynik na 2:0 z rzutu karnego ustalił Łukasz Krupnik.


27 maja 2023 – IV liga – 30. kolejka


Mazur Karczew – MKS Piaseczno 0:2 (0:0)


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski, Barwiński, Ziemnicki – Folwarski (84’ Dobies), Piekut (46’ Wierucki), Ahmed (89’ Faliszewski), Ćwikowski (73’ Zajkowski), Konopski (73’ Konc) – Nalej (87’ Hołodniak)


Bramki: 83’ Folwarski, 90’ Krupnik

23 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page