top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

AHMED AYODEJI: SŁOWA UZNANIA DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW


Po meczu z Podlasiem Sokołów Podlaski kilka słów powiedział nam Ahmed Toriola Ayodeji. Zapraszamy do lektury!

 

– Sobotni mecz był świetny, to dla nas ważne wyjazdowe zwycięstwo, chociaż teraz wszystkie ligowe starcia muszą się dla nas kończyć wygraną, żebyśmy nie dali się wyprzedzić w wyścigu o awans. Wspomniałem, że sobota była znakomita przede wszystkim dlatego, że graliśmy na wyjeździe, pogoda była okropna, wiał zimny wiatr, a murawa sama w sobie była ciężka, więc w tych złych warunkach potrzeba było naprawdę wiele skupienia i koncentracji do tego, by zagrać wzorowo, ale mimo to udało nam się zdominować przeciwnika i ustawić całe spotkanie pod dyktando naszego stylu gry, dzięki czemu osiągnęliśmy zwycięski rezultat 2:0.


– Słowa uznania dla wszystkich zawodników na boisku: linii obrony, pomocy, napastników, a także piłkarzy spoza murawy – niezależnie od tego, czy zaczynamy mecz w wyjściowej jedenastce, czy na ławce, zawsze się wspieramy! Zwycięstwo zespołu jest dla nas najważniejsze. Dziękuję kibicom, którzy nas wspierają. To dla nas fantastyczna wygrana, podziękowania także dla wszystkich trenerów za dobrze wykonaną pracę. Teraz naszym priorytetem jest następny mecz z Oskarem Przysucha, który odbędzie się w najbliższy weekend. Będziemy skupieni i pozytywnie nastawieni.


– Nie mogę powiedzieć, że jestem w swojej najlepszej formie, ale cały czas ciężko pracuję na treningach, żeby dojść do topowej dyspozycji. Podczas każdej minuty spędzonej na boisku daję z siebie wszystko!

243 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page