top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

CIĄG DALSZY TRANSFERÓW


Do zespołu seniorów MKS Piaseczno dołączyło 3 nowych piłkarzy. Witamy serdecznie w MKS Piaseczno!

 

W ostatnich dniach letniego okienka transferowego MKS Piaseczno zakontraktował następujących zawodników:


Konrad Wojtkielewicz – urodzony w 1995 roku były środkowy pomocnik naszego klubu, który w poprzednim sezonie grał w zespole VI ligi we Włoszech. Drużyna „Żaby” wywalczyła awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. Aktualnie trwa procedura potwierdzenia Konrada do MKS Piaseczno. Za 2-3 tygodnie zawodnik powinien już reprezentować barwy naszego klubu, a jego doświadczenie pomoże drużynie w środkowej strefie boiska w drugiej części rundy jesiennej. Wojtkielewicz przechodzi do MKS-u na zasadzie transferu definitywnego.


Dominik Piekut – urodzony w 2003 roku napastnik II zespołu Victorii Sulejówek. W rundzie wiosennej Dominik strzelił na boiskach A-klasy 9 goli, które miały duże znaczenie w awansie Victorii II do Ligi Okręgowej. Ponadto Piekut rozegrał także 2 spotkania w I zespole Victorii na boiskach IV ligi. Zawodnik przechodzi do nas na zasadzie transferu definitywnego.


Jakub Kordel – urodzony w 2004 roku bramkarz przechodzi do nas na zasadzie wypożyczenia do dnia 30.06.2022 z Walki Kosów. W poprzednim sezonie Kordel reprezentował IV-ligowy KS Raszyn, do którego był wypożyczony i rozegrał w tym klubie 4 mecze na poziomie IV ligi.


Witamy wszystkich zawodników w MKS Piaseczno!

759 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page