top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

CZAS NA DERBY


Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny!

 

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie nasz MKS w 14. kolejce ligowej zmierzy się z Orłem Baniocha.


Zawodnicy trenowani przez doskonale znanego w Piasecznie trenera Bartosza Kobzę zajmują aktualnie 9 pozycję w tabeli, mając po 13 spotkaniach 20 punktów. Beniaminek ligi w tym sezonie zwyciężał 6-krotnie – z Podlasiem Sokołów Podlaski (3:0 u siebie), Mazurem Karczew (1:0 u siebie), Płomieniem Dębe Wielkie (2:1 na wyjeździe), rezerwami Pogoni Siedlce (5:1 u siebie), Zamłyniem Radom (2:0 na wyjeździe) i w ostatniej serii gier z Naprzodem Skórzec (4:1 u siebie). Gracze z gminy Góra Kalwaria 2 razy dzielili się punktami – z Milanem Milanówek (2:2 na wyjeździe) oraz Mszczonowianką Mszczonów (2:2 u siebie). Nasz przeciwnik z boiska schodził pokonany 5 razy, a punktów pozbawiły go takie kluby jak: Oskar Przysucha (porażka 1:3 na wyjeździe), Żyrardowianka Żyrardów (0:1 na wyjeździe), Mazovia Mińsk Mazowiecki (1:3 u siebie), Energia Kozienice (0:2 na wyjeździe) i Victoria Sulejówek (1:3 u siebie).


W drużynie Orła występują piłkarze, którzy niegdyś reprezentowali barwy Piaseczna, między innymi: Cezary Michalak, Patryk Dąbkowski, Patryk Kościanek i Tomasz Doliński. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie trenera Bartosza Kobzy jest zaś Dominik Bartnik – autor 6 ligowych bramek dla Baniochy.


Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na trybuny stadionu w Piasecznie. Kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na derbach powiatu, mogą śledzić poczynania podopiecznych trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego za pośrednictwem transmisji online


Pamiętajcie, że nasz partner, firma BETFAN, przygotował kursy na to spotkanie – znajdziecie je tutaj

164 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page