top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

CZAS NA DERBY


Mecz z Orłem Baniocha już w tę środę. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na trybuny – w szczególności tych najmłodszych.

 

W środę 1 czerwca o godzinie 18:30 nasi seniorzy, którzy w miniony weekend zapewnili sobie udział w barażach o III ligę, zmierzą się z Orłem Baniocha. Zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.


Nasz lokalny rywal aktualnie plasuje się na 7. pozycji w lidze. Orzeł wygrał w tym sezonie 17 spotkań, 6 razy podzielił się punktami, a 7 razy poniósł porażkę. W rundzie wiosennej gracze z Baniochy pokonali między innymi takie drużyny jak: Oskar Przysucha (2:1 u siebie), Pogoń II Siedlce (3:0 na wyjeździe) i Mazur Karczew (1:0 na wyjeździe), a ponadto rozgromili 7:0 Żyrardowiankę Żyrardów. Dobra dyspozycja Orła zapewniła mu już utrzymanie w IV lidze.

W poprzednim starciu, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Piasecznie, MKS przez dłuższy czas wygrywał 1:0 po bramce Tymoteusza Barwińskiego, ale w doliczonym czasie gry Orzeł doprowadził do wyrównania.


Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny stadionu w Baniosze – w szczególności tych najmłodszych. Organizatorzy zaplanowali różne atrakcje dla dzieci.


Link do transmisji online – TUTAJ

180 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page