top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

CZAS NA MILAN


Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 11:00 – zapraszamy!

 

W 9. kolejce IV ligi MKS Piaseczno zagra na własnym stadionie z Milanem Milanówek. Beniaminek ligi zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli. Mecz z pewnością powinien być ciekawy dla kibiców.


W zeszłym sezonie Milan pokonał w barażach o awans do IV ligi Bug Wyszków, wygrywając u siebie 3:1 oraz notując remis 0:0 na wyjeździe. Po wejściu do wyższej klasy rozgrywkowej wyniki Milanu prezentują się następująco: 3 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Pierwsze spotkanie gracze z Milanówka rozegrali przeciwko drużynie Płomień Dębe Wielkie i zakończyło się ono wygraną 1:0. Następnie była wyjazdowa porażka z Mazovią Mińsk Mazowiecki (0:1), remis u siebie z Energią Kozienice (1:1) i zwycięstwo z Zamłyniem Radom (1:0). 5 września Milan wyjechał na mecz do Sulejówka, gdzie zmierzył się z Victorią. Choć zdaniem wielu obserwatorów spotkanie było wyrównane, Victoria zwyciężyła 1:0. Później Milanówek przegrał jeszcze 0:4 z rezerwami Pogoni w Siedlcach, rozgromił 5:2 Tygrysa Huta Mińska, a w ostatni weekend uległ na własnym boisku 0:1 zespołowi Naprzodu Skórzec.


Bilans bramkowy Milanu to 9 strzelonych goli (tylko jedna bramka zdobyta na wyjeździe) i 11 straconych. Jednym z najlepszych zawodników naszych rywali jest napastnik Michał Madej (dawniej między innymi: Polonia Warszawa, Bug Wyszków, Laura Chylice, RKS Mirków, a przed przejściem do Milanu KTS Weszło), który w poprzednim sezonie wywalczył koronę króla strzelców ligi okręgowej. W tym sezonie ma na koncie 3 bramki.


Początek meczu w najbliższą sobotę 25 września o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie – zapraszamy!

99 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page