top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

DANIEL BACZEWSKI PRZECHODZI DO MKS PIASECZNO


MKS Piaseczno dokonał kolejnego transferu. Do zespołu na mocy transferu definitywnego z GKS Tychy dołącza urodzony w 2003 roku bramkarz Daniel Baczewski.

 

Daniel to bardzo utalentowany, młody i perspektywiczny zawodnik. Świetnie prezentuje się na treningach i już teraz możemy stwierdzić, że obsada na tej pozycji w obecnym sezonie jest w naszym zespole niesłychanie mocna, a rywalizacja o miejsce w bramce MKS-u zapowiada się pasjonująco.


Baczewski w rozgrywkach młodzieżowych reprezentował barwy Jagiellonii Białystok (sezon 2015/2016) oraz przez kolejne 4 sezony AP Talent Białystok.


Latem 2020 roku przeszedł do GKS Tychy, gdzie przez 2 sezony występował w I lidze wojewódzkiej A1 oraz rozegrał 2 mecze w IV lidze i 4 w Pucharze Polski w rezerwach GKS-u.


– Bardzo się cieszę się, że dołączyłem do drużyny. Piaseczno jest ambitnym klubem i dobrym miejscem do mojego dalszego rozwoju. Jestem gotów, by pomóc w osiągnięciu wszystkich celów na ten sezon – mówi nasz nowy zawodnik.


Daniel, witamy serdecznie w zespole!

620 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page