top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

DOMINIK ZAJKOWSKI W MKS PIASECZNO


Zawodnik został wypożyczony do 30 czerwca 2023 roku z MKS Polonia Warszawa.

 

Dominik Zajkowski urodzony w roku 2002 ofensywny pomocnik został wypożyczony do MKS Piaseczno z MKS Polonia Warszawa. Dominik grał w Polonii od lata 2018 roku, gdzie występował w juniorskich zespołach tego klubu. Jesień 2022 Zajkowski spędził na wypożyczeniu w 5. zespole V ligi MKS Ciechanów. Rozegrał tam 11 spotkań (wszystkie w pierwszym składzie), w których zdobył 4 bramki. Dominik kolejno pokonywał bramkarzy: Unii Warszawa (1:0), Amatora Maszewo (3:1), Nadnarwianki Pułtusk (1:0) i Skry Drobin (5:3).


"Zajko" trenuje u nas od początku stycznia i bardzo dobrze prezentował się w grach kontrolnych przygotowujących do rozgrywek rundy wiosennej. Witamy serdecznie w drużynie!


Fot. dumastolicy.pl / Zbigniew Luchciński

108 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page