• Zdjęcie autoraAdministrator

FESTIWAL BRAMEK

Zaktualizowano: 17 maj 2023

Nasi seniorzy pokonali na wyjeździe Świt Staroźreby 4:0.

W środę 3 maja na boisku w Staroźrebach odbył się zaległy mecz 18. kolejki IV Ligi. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego popisali się fantastyczną skutecznością i wysoko wygrali z miejscowymi.

Choć do przerwy wynik wynosił 0:0, po wyjściu z szatni piaseczyńska ekipa rozpoczęła prawdziwy festiwal strzelecki. Zaczął w 60. minucie spotkania Ahmed Toriola Ayodeji. Dosłownie 5 minut później było już 2:0, po tym jak prowadzenie podwyższył Dominik Piekut. MKS do końca utrzymywał przewagę i zdobywał kolejne bramki. W końcówce swoje trafienia zaliczyli Piotr Ćwikowski oraz Marcin Bawolik. Starcie zakończyło się naszym zwycięstwem 4:0.