top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

HUBERT WIERUCKI W MKS PIASECZNO


W ostatnim dniu okienka transferowego dokonaliśmy kolejnego bardzo ciekawego transferu zawodnika o statusie młodzieżowca.

 

Do naszego IV-ligowego zespołu seniorów na mocy transferu czasowego do dnia 30.06.2023 z KS Ursus Warszawa dołączył urodzony w 2004 roku Hubert Wierucki.


Hubert jest wychowankiem SEMP-a Ursynów, skąd latem 2016 roku trafił do warszawskiej Legii, gdzie występował przez kolejne 4 sezony. W 2020 roku przeszedł do KS Ursus, w którym grał w rozgrywkach Ekstraligi Juniorów i Makroregionalnej ligi U-19. Od stycznia 2022 Wierucki trenował z I zespołem KS Ursus występującym na co dzień w III lidze, a także wywalczył z II zespołem KS Ursus awans do ligi okręgowej seniorów.


Hubert zadebiutował w naszym zespole we wczorajszym meczu IV ligi z KS Raszyn.


Witamy Huberta w Piasecznie!

487 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page