top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

JAKUB KONC WZMACNIA MKS PIASECZNO


Kolejnym pozyskanym graczem przez MKS Piaseczno jest zawodnik Wisły Puławy Jakub Konc. Piłkarz przechodzi do nas na mocy rocznego wypożyczenia.

 

Jakub Konc jest wychowankiem Powiślaka Końskowola, gdzie w latach 2013-2018 występował w drużynach młodzieżowych.


Latem 2018 roku 18-letni zawodnik przeszedł do juniorów Wisły Puławy. Od początku 2020 roku znajdował się w szerokiej kadrze I zespołu Wisły, gdzie w czerwcu 2021 rozegrał 2 mecze na poziomie III ligi. Po awansie zespołu piłkarz wystąpił w 2 spotkaniach na poziomie II ligi – z Pogonią Siedlce i Garbarnią Kraków.


Jakub gra na pozycji środkowego pomocnika, to filigranowy zawodnik o bardzo dobrej technice użytkowej, dobrze grający 1 na 1, z wizją gry ofensywnej, dysponujący precyzyjnym i silnym strzałem z dystansu.


– Jestem bardzo zadowolony, że będę mógł występować w barwach MKS-u. Bardzo spodobał mi się projekt drużyny i uważam, że jest to świetne miejsce do rozwoju piłkarskiego. Dam z siebie wszystko, by pomóc drużynie w realizacji celów na nadchodzący sezon – zapowiada zawodnik.


Witamy w Piasecznie i życzymy samych udanych występów!!!

268 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page