top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

JAKUB TROJANOWSKI W LEGII WARSZAWA


Były golkiper naszego klubu z warszawskim zespołem trenował od października.

 

Jak podał serwis internetowy Legia.Net, 20-letni Jakub Trojanowski podpisał kontrakt z Legią Warszawa.


Zawodnik, który swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał w Zniczu Pruszków, w rozgrywkach 2019/2020 przeszedł do nas na zasadzie transferu definitywnego z Ursusa Warszawa, gdzie sezon wcześniej wystąpił łącznie w 5 meczach w III lidze.


W barwach MKS Piaseczno w sezonie 2019/2020 rozegrał 11 spotkań na poziomie IV ligi, w których należał do wyróżniających się zawodników. Należy pamiętać, że wiosną 2020 z powodu pandemii rozgrywki były zawieszone i drużyna rozegrała tylko 2 mecze barażowe. W pierwszym pokonaliśmy Victorię Sulejówek 4-2. W drugim ulegliśmy Błoniance, która awansowała do III ligi w stosunku 1-4. W obydwu meczach bronił Trojanowski.


W sezonie 2020/2021 Jakub związał się z III-ligową Kotwicą Kołobrzeg, w której zanotował 26 występów, a jego drużyna zajęła 9 miejsce w lidze. Następnie trafił do Elany Toruń, ale szybko rozwiązał z nią kontrakt. W październiku pojawiła się informacja o tym, że Trojanowski przebywa na testach w Legii, gdzie postanowiono dać mu szansę.

585 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page