top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

KACPER SKRZYPEK ZAWODNIKIEM MKS PIASECZNO


Nowy bramkarz MKS Piaseczno przyszedł do drużyny z III-ligowej Unii Skierniewice.

 

Pierwszym zawodnikiem, który związał się z ekipą seniorów MKS Piaseczno przed rozpoczęciem rundy wiosennej IV ligi, jest 28-letni bramkarz Kacper Skrzypek.


Kacper przez 1,5 roku reprezentował barwy występującej w III lidze Unii Skierniewice, w której rozegrał 5 meczów ligowych. „Skrzypa” ma bardzo bogate piłkarskie CV. Jest wychowankiem Sygnału Lublin, a następnie strzegł bramki takich klubów jak: Motor Lublin, Stal Poniatowa, Wisła Sandomierz, TSVgg Stuttgart-Munster, Hetman Żółkiewka, Stal Kraśnik, Hetman Zamość, KS Ursus Warszawa, LKS Promna oraz Żyrardowianka Żyrardów, skąd zimą 2020 roku trafił do Unii.


Kacper, witamy serdecznie w MKS-ie i życzymy samych występów na „0” z tyłu!

126 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page