top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

KAJETAN STANISZEWSKI W MKS PIASECZNO


MKS Piaseczno zawarł umowę z Kajetanem Staniszewskim. Zawodnik przeszedł do nas na zasadzie rocznego wypożyczenia z Arki Gdynia.

 

Urodzony 23 maja 2003 roku w Warszawie piłkarz jest wychowankiem KS SEMP Warszawa. W 2017 roku trafił do stołecznej Legii, gdzie w sezonie 2018/2019 zdobył z zespołem juniorów młodszych mistrzostwo Polski. W Legii w juniorach starszych w 56 meczach udało mu się strzelić łącznie 13 bramek i zanotować 4 asysty.


W rozgrywkach 2020/2021 występujący na skrzydle zawodnik zagrał w 28 spotkaniach CLJ, w których 6 razy wpisał się na listę strzelców i dołożył do tego 1 asystę. Zaprezentował swoje umiejętności także w 1 meczu drugiej drużyny Legii. Jesienią 2021 wystąpił w 14 meczach CLJ, 4-krotnie trafiając do bramki rywali.


Wiosną 2022 roku Kajetan grał w występujących w grupie mistrzowskiej IV ligi rezerwach Arki Gdynia oraz w CLJ starszych, w których gdyński klub sięgnął po wicemistrzostwo Polski.


– Jestem bardzo zadowolony z tego wypożyczenia. Nie mam wątpliwości, że w Piasecznie uda mi się rozwinąć piłkarsko i walczyć z drużyną o III ligę. Zespół gra bardzo ofensywnie, co mi się podoba i jestem przekonany, że pomogę MKS-owi w tym sezonie – powiedział nam nowy zawodnik ekipy seniorów.


Witamy w MKS Piaseczno!

466 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page