top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

KARUZELA RUSZA


Jak mówi nam trener Arkadiusz Modrzejewski, drużyna jest dobrze przygotowana do rozgrywek, a rywalizacja o miejsce w składzie powinna napędzać każdego zawodnika do ciągłego rozwoju sportowego.

 

Po kilku miesiącach przerwy zimowej wreszcie wraca IV liga. W ramach 18. kolejki rozgrywek w sobotę nasi seniorzy zmierzą się z Żyrardowianką Żyrardów.


Rywale z Żyrardowa w tym sezonie zgromadzili na swoim koncie łącznie 17 punktów (5 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek), co sprawiło, że zimę spędzili na 15. miejscu w ligowej tabeli.


W trakcie okresu przygotowawczego Żyrardowianka, w której doszło do wielu zmian kadrowych, rozegrała sparingi między innymi z takimi rywalami jak: Orzeł Nieborów (wygrana 4:1), Mszczonowianka Mszczonów (0:0), LKS Chlebnia (wygrana 2:0) oraz Milan Milanówek (zwycięstwo 2:1).


Mecz z Żyrardowianką rozpocznie się o godzinie 11:00 na stadionie w Żyrardowie.


Przedmeczowy komentarz trenera Arkadiusza Modrzejewskiego:


– Zawsze przed inauguracją rozgrywek Trener Zygmunt Ocimek mówił, że karuzela rusza. Rozpoczynamy od meczu wyjazdowego z Żyrardowianką. Wszyscy w klubie już nie możemy się doczekać. Drużyna jest dobrze przygotowana do rozgrywek. Plan treningowy na 9-tygodniowy okres przygotowawczy zrealizowaliśmy w 100 procentach. Jestem przekonany, że gry kontrolne z bardzo mocnymi, III-ligowymi przeciwnikami zaowocują dobrą formą w meczach IV ligi.


– Mamy silną i szeroką kadrę. Rywalizacja o miejsce w składzie i 18-ce meczowej powinna napędzać każdego zawodnika do ciągłego rozwoju sportowego. Przy takim podejściu zespół powinien cały czas się rozwijać. Po 34. ligowej kolejce chcemy być tam, gdzie jesteśmy aktualnie, na I miejscu w ligowej tabeli. Na razie jednak nie wybiegamy tak daleko w przyszłość. Na dzień dzisiejszy koncentrujemy się tylko na najbliższym meczu z Żyrardowianką.

224 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page