KAŻDA SERIA SIĘ KIEDYŚ KOŃCZY

W sobotnim meczu lepsi okazali się piłkarze z Mszczonowa.

25 marca seniorzy MKS Piaseczno rozegrali wyjazdowe spotkanie IV ligi z Mszczonowianką Mszczonów. Niestety tym razem naszym piłkarzom nie udało się wywieźć punktów.

W pierwszej połowie po stronie gospodarzy bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki miał Jakub Skibiński, a w naszym zespole blisko gola był Maciej Nalej. Po przerwie MKS mógł wyjść na prowadzenie, jednak nasz najlepszy strzelec ponownie został zatrzymany przez golkipera miejscowych. Niewykorzystane sytuacje się zemściły – Mszczonowianka trafiła do siatki w 76. minucie. Piaseczno próbowało wyrównać, niewiele zabrakło, aby na 1:1 strzelił Ahmed Ayodeji, ale ostatecznie to Mszczonów cieszył się z drugiego gola w samej końcówce i tym samym zakończył świetną serię zwycięstw MKS-u z Mszczonowianką.

W sobotę 1 kwietnia zapraszamy na Stadion Miejski w Piasecznie, gdzie nasz zespół zmierzy się z 3. w tabeli Troszynem. Pierwszy gwizdek sędziego nastąpi o godzinie 13.00.