top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

KOLEJNY FESTIWAL STRZELECKI

Zawodnicy MKS-u utrzymali znakomitą formę i pewnie pokonali Płomień Dębe Wielkie.


W sobotę 21 sierpnia na stadionie w Piasecznie seniorzy MKS-u Piaseczno w ramach 3. kolejki Forbet IV Ligi podejmowali Płomień Dębe Wielkie. Podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego, którzy na starcie nowego sezonu mają za sobą dwie wysokie wygrane, dołożyli kolejne okazałe zwycięstwo.


Już od pierwszego gwizdka sędziego mecz znakomicie się układał dla naszych zawodników. W 2 minucie spotkania w doskonałej sytuacji znalazł się Konrad Rudnicki, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. Nie minęło wiele czasu, a na 2:0 precyzyjnym strzałem ze skraju pola karnego podwyższył Kamil Hernik. To nie był koniec festiwalu strzeleckiego Piaseczna w pierwszej odsłonie gry. Autorem trzeciego gola został Kamil Matulka, który wykorzystał znakomite prostopadłe podanie i uderzył nie do obrony w prawy róg bramki. Rywale rozpoczęli grę od środka boiska i… chwilę później kolejny raz musieli wyciągać piłkę z siatki – wbiegający z lewej strony Szymon Wiejak idealnie wycelował i wykończył akcję gospodarzy. Na przerwę MKS Piaseczno schodził do szatni z wynikiem 4:0.


W drugiej odsłonie meczu również przeważali gracze obecnego lidera IV Ligi. Przez większość czasu piłka znajdowała się na połowie Płomienia. W 71 minucie sędzia odgwizdał „jedenastkę”, która na piątą bramkę dla Piaseczna zamienił strzałem w prawy dolny róg Michał Suchanek. Piłkarze w niebieskich trykotach w żadnym wypadku nie zamierzali się zatrzymywać. W 75 minucie wynik spotkania na 6:0 ustalił Bartosz Orłowski.


Po trzech pierwszych kolejkach seniorzy klubu MKS Piaseczno zajmują zasłużone pierwsze miejsce w ligowej tabeli, strzelając łącznie aż 18 bramek i zachowując we wszystkich starciach czyste konto. Następny mecz ligowy odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 17:00 – MKS na wyjeździe zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki.


21 sierpnia 2021 IV Liga – 3. kolejka MKS Piaseczno – Płomień Dębe Wielkie 6:0 Bramki: 2’ Rudnicki, 15’ Hernik, 23’ Matulka, 25’ Wiejak, 71’ Suchanek (rzut karny), 75’ Orłowski

240 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page