KOMUNIKAT W SPRAWIE MECZU WYJAZDOWEGO

Osoby zainteresowane przyjazdem na wyjazdowy mecz barażowy z Mławianką Mława prosimy o wysłanie maila na adres: mks@mks-piaseczno.pl.

Zarząd klubu Mławianka Mława poinformował nas, iż w związku z tym, że mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, na którym całkowita liczba miejsc dla kibiców jest ograniczona i wynosi 300, gospodarze mogą zapewnić nam łącznie 30 biletów.

Osoby zainteresowane przyjazdem na mecz prosimy o jak najszybsze wysłanie maila na adres: mks@mks-piaseczno.pl.

Kompletną listę chętnych przekażemy Mławiance. Pozostałym osobom nie gwarantujemy, że będą mogły wejść na trybuny.

Bilety będzie można zakupić w kasach przed bramą wjazdową na boisko sztuczne w dniu meczu od godziny 15:30.