top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

LEPSI OD PODLASIA


W sobotnim meczu MKS Piaseczno pokonał przeciwników 2:0.

 

W starciu 32. kolejki IV ligi na Stadionie Miejskim w Piasecznie pojawili się piłkarze walczącego o utrzymanie Podlasia Sokołów Podlaski. Przeciwnicy nie dali rady wywieźć punktów z naszego terenu i to MKS Piaseczno mógł cieszyć się z kolejnej wygranej w tym sezonie.


Podlasie, które do przedłużenia szans na walkę o utrzymanie potrzebowało wyłącznie zwycięstwa, od początku spotkania postawiło na ofensywną grę. To jednak piasecznianie okazali się lepsi i w 13 minucie meczu objęli prowadzenie po bramce Konrada Rudnickiego (asysta Łukasza Krupnika). Stan gry na 2:0 podwyższył jeszcze w końcówce spotkania uderzający z dystansu Rafał Macioszek i sędzia zakończył mecz.


W następną sobotę wymagający mecz z Oskarem Przysucha. Początek spotkania w Przysusze o godzinie 17:00.


4 czerwca 2022 – IV liga – 32. Kolejka


MKS Piaseczno – Podlasie Sokołów Podlaski 2:0 (1:0)


Bramki: 13’ Rudnicki, 86’ Macioszek


Skład: Palamar (88’ Baran) – Krupnik (75’ Folwarski), Janowski, Dobies (74’ Jaszczak), Ziemnicki (46’ Barwiński) – Ahmed (61’ Macioszek), Wiejak, Faliszewski, Konopski (71’ Folwarski), Suchanek (46’ Matulka) – Rudnicki (65’ Prusiński)

72 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page