LIGOWA NIEDZIELA

Już jutro kolejne starcie w IV lidze. Liczymy na dobre widowisko.

27 marca o godzinie 12:00 przy ulicy Szkolnej 5 w miejscowości Ruda w ramach 20 kolejki IV ligi MKS Piaseczno zmierzy się z Płomieniem Dębe Wielkie. Najbliżsi przeciwnicy lidera znajdują się na przeciwnym biegunie tabeli.

Po 19 kolejkach Płomień zajmuje przedostatnią pozycję w stawce. Jego zawodnicy odnieśli w tym sezonie 4 zwycięstwa, prawie wszystkie z drużynami z dołu tabeli (2:0 z Naprzodem Skórzec, 2:0 z Podlasiem Sokołów Podlaski, 1:0 z rezerwami Pogoni Siedlce oraz 2:1 z Zamłyniem Radom). Klub nie zanotował żadnego remisu i poniósł aż 15 porażek. Wiosna rozpoczęła się dla Płomienia od 2 przegranych – u siebie z Milanem Milanówek (0:2) oraz ostatnio na wyjeździe z Naprzodem Skórzec (1:2).

W rundzie jesiennej MKS pokonał u siebie Płomień 6:0. Liczymy na równie udane spotkanie naszych zawodników!