top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MARCIN BAWOLIK WRACA DO PIASECZNA


Witamy ponownie i życzymy samych udanych meczów!

 

Niezmiernie miło nam ogłosić, że pierwszym zawodnikiem, który zimą tego roku dołączył do naszego zespołu seniorów, jest Marcin Bawolik. Piłkarz przeszedł do klubu na zasadzie transferu definitywnego.


22-letni pomocnik/napastnik, który ma na swoim koncie mecze w juniorskich reprezentacjach Polski (między innymi w kadrze U-17), występował już w naszej drużynie w sezonie 2018/2019, kiedy to przeniósł się do Piaseczna z Rakowa II Częstochowa. Następnie reprezentował barwy takich zespołów jak: Ursus Warszawa, Olimpia Elbląg (II liga) i ostatnio Legionovia Legionowo, gdzie zaliczył 11 spotkań na poziomie III ligi.


Marcin zaprezentował się już kibicom podczas zwycięskiego dla MKS Piaseczno Memoriału Kazubka, który odbył się w ostatni weekend. Udało mu się dwukrotnie trafić do siatki przeciwników oraz wykorzystać jedenastkę w serii rzutów karnych przeciwko RKS Mirków w finale zawodów.
186 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page