top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MECZ NA SZCZYCIE


Spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem w transmisji internetowej. Dalej Piaseczno!

 

W sobotę 27 sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie w Troszynie zostanie rozegrane spotkanie 4. kolejki IV ligi. W meczu na szczycie MKS Piaseczno zmierzy się z ekipą KS CK Troszyn.


Przeciwnicy od pierwszego starcia notują bardzo dobre wyniki. Na inaugurację nasz sąsiad z tabeli (lider – tyle samo punktów, ale lepszy bilans bramkowy) rozbił 5:1 na wyjeździe Oskara Przysucha, później wygrał u siebie 1:0 z Victorią Sulejówek, a ostatnio zwyciężył 7:0 ze Świtem Staroźreby.


W poprzednim sezonie Troszyn zajął 4. pozycję w ligowej tabeli, mając 6 punktów straty do rezerw Wisły Płock i Ząbkovii Ząbki. Do tej pory Piaseczno nie miało okazji powalczyć z tą drużyną w ramach ligowego starcia.


Spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem TRANSMISJI INTERNETOWEJ. Dalej Piaseczno!

278 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page