top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MICHAŁ SUCHANEK: CIĘŻKO NAS ZATRZYMAĆ


W trzech meczach rundy wiosennej obecnego sezonu Michał Suchanek zdobył aż sześć bramek (po dwie z każdym z przeciwników). Poniżej kilka słów od naszego zawodnika.

 

– Wiedzieliśmy, że mecz z Płomieniem nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Ze względu na specyficzne boisko i fakt, że Płomień nie przegrywał do tej pory na swoim boisku więcej niż różnicą jednej czy dwóch bramek, wiedzieliśmy, że od pierwszych minut musimy szukać swoich szans na zdobycie gola. Pierwsza połowa pomimo pełnej dominacji z naszej strony zakończyła się bezbramkowym remisem. Na szczęście nasze starania przyniosły efekt w drugiej połowie, w której udowodniliśmy, że nie przez przypadek jesteśmy liderem naszej grupy i jako jedyni w tym sezonie wysoko pokonaliśmy Płomień na ich boisku.


– Oczywiście cieszę się z trzeciego z rzędu dubletu w tej rundzie w moim wykonaniu, ale naszą siłą jako drużyny jest to, że w zasadzie każdy zawodnik z formacji ofensywnej może pochwalić się okazałym dorobkiem bramkowym i między innymi dlatego tak ciężko nas zatrzymać. Mam nadzieję, że w najbliższą sobotę będzie podobnie i weźmiemy rewanż na Mazovii za mecz z jesieni.


167 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page