top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

MKS ZNÓW ZWYCIĘSKIZawodnicy ze stadionu przy ulicy 1 Maja w Piasecznie odnieśli swoje ósme zwycięstwo w tym sezonie. Goście z Milanówka nie dali rady zatrzymać podopiecznych trenera Arkadiusza Modrzejewskiego.

 

W sobotę 25 września MKS Piaseczno podejmował na własnym boisku Milan Milanówek. Od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze mieli wyraźną przewagę. W 17 minucie Kamil Matulka wbiegł w pole karne i spróbował dośrodkować futbolówkę do partnerów z zespołu, ale jego zagranie zostało zatrzymane ręką przez zawodnika gości. Arbiter meczu podyktował rzut karny, którego na gola pewnie zamienił Michał Suchanek. W 30 minucie groźny strzał z dystansu oddał Łukasz Krupnik, aczkolwiek golkiper Milanu stanął na wysokości zadania. Moment później blisko bramki był Matulka. Kiedy wydawało się, że piłkarze obu drużyn zejdą do szatni przy rezultacie 1:0, w końcówce pierwszej połowy gola głową zdobył najlepszy strzelec MKS-u Szymon Wiejak.


W drugiej odsłonie starcia piasecznianie szybko dołożyli kolejne trafienie – znakomitym uderzeniem z dystansu, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki Milanu, popisał się Konrad Rudnicki. Ten sam zawodnik nieco później miał kolejną szansę do zdobycia gola, ale jego celny strzał został obroniony. Blisko bramki byli także: Suchanek i Wiejak. W 69 minucie Michał Madej, król strzelców poprzedniego sezonu ligi okręgowej w barwach Milanu, po udanym dryblingu w polu karnym Jakuba Stefaniaka wykończył akcję i na tablicy świetlnej pojawiło się 3:1. Nadzieje Milanu na wywiezienie korzystnego wyniku rozwiał jednak Szymon Wiejak, którego rajd zakończył się czwartym trafieniem dla MKS-u.


MKS Piaseczno utrzymał pozycję lidera IV ligi i obecnie ma na swoim koncie 24 punkty (tyle samo co Oskar Przysucha, punkty straciła w tej kolejce zaś Victoria Sulejówek). 2 października nasi piłkarze zmierzą się na wyjeździe z Naprzodem Skórzec.


25 września 2021 IV Liga – 9. kolejka MKS Piaseczno – Milan Milanówek 4:1 Bramki: 18’ Suchanek, 45’, 80’ Wiejak, 51’ Rudnicki

323 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page