NA WYJEŹDZIE Z WICELIDEREM

Zaktualizowano: 13 paź 2022

15 października o godzinie 13:00 na stadionie w Mińsku Mazowieckim seniorzy MKS Piaseczno rozegrają mecz 12. kolejki IV ligi, w którym ich przeciwnikiem będzie Mazovia.

Drużyna trenera Marcina Sasala zajmuje obecnie 2. miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie 27 punktów. Mazovia pokonała w tym sezonie 9 rywali (w tym między innymi 3:1 Hutnika Warszawa i 2:1 Ząbkovię Ząbki na własnym stadionie, a także na wyjeździe 3:2 Oskara Przysucha) i doznała dwóch porażek (1:4 z Orłem Baniocha na wyjeździe oraz 2:3 u siebie z Victorią Sulejówek).

W poprzednich rozgrywkach Mazovia wygrała z nami u siebie 2:1, ale w Piasecznie to nasi piłkarze byli górą, zwyciężając 3:2.

Bilans ligowych starć z Mazovią w ostatnich 20 latach to 3 zwycięstwa Piaseczna i 1 wygrana rywali.