PEWNA WYGRANA

Zaktualizowano: 2 lis 2022

W meczu 14. kolejki IV ligi nasi zawodnicy wysoko pokonali MKS Przasnysz.

Krótko po pierwszym gwizdku sędziego Piaseczno zagroziło rywalom strzałem z dystansu autorstwa Kamila Ziemnickiego. W 15. minucie spotkania Sebastian Folwarski dograł piłkę do Macieja Naleja, a ten z bliskiej odległości wpakował ją do siatki Przasnysza. 20 minut później w polu karnym rywali znakomitym uderzeniem popisał się Piotr Ćwikowski i mieliśmy już 2:0. W pierwszej odsłonie nie brakowało dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, aczkolwiek do przerwy rezultat nie uległ zmianie.

W drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty, ale za każdym razem nasi obrońcy i bramkarz stawali na wysokości zadania. Wynik na 3:0 dla Piaseczna ustalił w końcówce spotkania Mateusz Wysocki, który zaliczył tzw. wejście smoka i krótko po pojawieniu się na murawie wykorzystał dokładne podanie od Łukasza Krupnika.

29 października 2022 – IV liga – 14. kolejka

MKS Przasnysz – MKS Piaseczno 0:3 (0:2)

Bramki: Nalej 15’, Ćwikowski 35’, Wysocki 85’

Skład: Palamar – Barwiński, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Staluszka (77’ Staniszewski), Ahmed (89’ Konc), Wierucki (88’ Prusiński), Ćwikowski (72’ Krupnik), Folwarski (68’ Konopski) – Nalej (85’ Wysocki)

W najbliższą sobotę nasi seniorzy zagrają u siebie z Ząbkovią Ząbki. Początek meczu o godzinie 13:00.