top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PODSUMOWANIE KOLEJKI LIGOWEJ


Po 9. serii gier MKS Piaseczno dalej zajmuje pozycję lidera IV ligi.

 

Miniona kolejka piłkarska w IV lidze rozpoczęła się od zwycięstw drużyn z czołówki ligowej tabeli. Nasi piłkarze pewnie poradzili sobie na własnym stadionie z ekipą Milanu Milanówek (4:1), a w tym samym czasie Oskar Przysucha, choć dwukrotnie musiał gonić wynik, pokonał 3:2 Mazovię Mińsk Mazowiecki. Zwycięstwo odniosła również Wilga Garwolin, która zmierzyła się w sobotę z Victorią Sulejówek. Wygrana 3:1 przez zespół z Garwolina sprawiła, że Victoria ma 3 punkty straty do pierwszego miejsca. W pozostałych spotkaniach IV ligi Mszczonowianka Mszczonów rozgromiła Płomień Dębe Wielkie 8:0, Energia Kozienice wygrała na wyjeździe 2:1 z Podlasiem Sokołów Podlaski, Tygrys Huta Mińska ograł 5:1 na boisku rywala Naprzód Skórzec, Orzeł Baniocha zwyciężył 5:1 z Pogonią II Siedlce, KS Raszyn 6:0 z Zamłyniem Radom, a Żyrardowianka Żyrardów podzieliła się punktami z Mazurem Karczew, remisując 0:0.


Już dziś zapraszamy na Stadion Gminny w Skórcu, gdzie 2 października o godzinie 16:00 podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego zmierzą się z Naprzodem Skórzec.

208 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page