top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PODSUMOWANIE LETNIEGO OKIENKA TRANSFEROWEGO

Zaktualizowano: 6 wrz 2021
Drużynę trenera Arkadiusza Modrzejewskiego wzmocniło 7 zawodników.

 

We wtorek 31 sierpnia zamknięte zostało letnie okienko transferowe, podczas którego kluby piłkarskie mogły dokonywać wzmocnień. W trakcie tego okresu MKS Piaseczno opuściło 3 zawodników: pomocnik Konrad Wojtkielewicz, który zdecydował się na wyjazd zagraniczny, obrońca Bartłomiej Gromek (obecnie Victoria Sulejówek), a także bramkarz Wojciech Kucharski (wyjazd na studia). W klubie pojawiło się zaś 7 nowych graczy – przyjrzyjmy się im bliżej.


Rafał Macioszek (ur. 15.08.2000) – transfer definitywny z Hutnika Huta Czechy

Zawodnik środka pola. Wychowanek ULKS Mazowsze Miętne. Występował również w barwach Wilgi Garwolin i Hutnika Huta Czechy w rozgrywkach IV ligi. Rafał w bardzo dobrym stylu wszedł do naszego zespołu i z każdym kolejnym meczem prezentuje się coraz lepiej.


Bartłomiej Faliszewski (ur. 22.01.1999) – transfer definitywny z MKS Znicz Pruszków

Zawodnik środka pola. Swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał w klubie UKS Bródno. Następnie reprezentował w rozgrywkach młodzieżowych barwy Legii Warszawa, gdzie pełnił funkcję kapitana zespołu. W piłkę seniorską wprowadzał go Znicz Pruszków – tam, występując w IV-ligowym zespole rezerw, przebił się do I drużyny grającej w II lidze. W rozgrywkach II-ligowych Faliszewski rozegrał 60 spotkań, w których zdobył 2 bramki. W rundzie wiosennej sezonu 2021 Bartek został wypożyczony ze Znicza do III-ligowej Błonianki Błonie, w której był podstawowym zawodnikiem. Jako że „Fala” trafił do zespołu już po inauguracji sezonu 2021/22, potrzebuje trochę czasu, żeby wkomponować się do zespołu.


Mateusz Wysocki (ur. 13.10.2001) – transfer definitywny z MKP Kotwica Kołobrzeg

Zawodnik o statusie młodzieżowca. Napastnik, który może również występować na skrzydle. Mateusz jest wychowankiem KS Ursus Warszawa, w którym to klubie przeszedł przez wszystkie szczeble piłki młodzieżowej. W seniorach reprezentował barwy Sparty Jazgarzew w rozgrywkach IV ligi (jesień 2020) i MKP Kotwica Kołobrzeg w III lidze (wiosna 2021), gdzie rozegrał 11 spotkań i zdobył 1 gola.


Wladyslav Palamar (ur. 16.03.2000) – transfer definitywny z GLKS POM ISKRA Piotrowice

Bramkarz. W juniorach grał na Ukrainie. Dwa lata temu trafił do ISKRY Piotrowice, z którą w pierwszym sezonie wywalczył awans do IV ligi lubelskiej. W zespole z Piotrowic w ostatnim sezonie pełnił rolę podstawowego bramkarza i w dużym stopniu przyczynił się do utrzymania zespołu na tym poziomie rozgrywkowym.


Szymon Kiewel (ur. 23.03.2002) – transfer czasowy z Wisły II Płock

Kolejny młodzieżowiec. Środkowy obrońca. Szymon od 2014 roku reprezentował juniorskie drużyny Wisły Płock. Następnie trafił do zespołu rezerw "Nafciarzy" występującego w IV lidze. Kiewel to zawodnik, który po kontuzji powoli dochodzi do optymalnej formy.


Olaf Bieńkowski (06.01.2000) – transfer czasowy z Wisły II Płock

Skrzydłowy, zawodnik lewonożny. Aż przez 14 lat występował w barwach płocczan. Przeszedł przez wszystkie szczeble piłki młodzieżowej i w 2015 roku został włączony do kadry IV-ligowego zespołu rezerw Wisły. W latach 2013-2016 reprezentował Kadrę Mazowieckiego ZPN, z którą zdobył wicemistrzostwo i dwukrotnie mistrzostwo Polski. W roku 2014 rozegrał 2 mecze towarzyskie w Reprezentacji Polski U-15.


Paweł Szafoni (rocznik 2002) – transfer czasowy z Legionu Warszawa

Zawodnik o statusie młodzieżowca. Skrzydłowy. Paweł trafił do Piaseczna z Legionu Warszawa, gdzie w czerwcu zakończył grę w juniorach i stał się seniorem. Zawodnik trenuje w I zespole Piaseczna i, na razie, zbiera cenne doświadczenie w ekipie rezerw.

887 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page